O NAS

Firma Ex-TECHNIKA powstała w 2012 roku z pasji grupy inżynierów jako odpowiedź na potrzeby lokalnego rynku. Naszą domeną są wszelkiego rodzaju instalacje techniczne w atmosferze wybuchowej. Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych i wentylacyjnych Ex , oraz ogrzewaniu i podtrzymywaniu temperatury rur, rurociągów technologicznych, zbiorników przemysłowych. Jesteśmy również dostawcą nowoczesnych opraw oświetleniowych Ex LED do stref wybuchowych 1,2,21,22, oraz kabli grzewczych i osprzętu.

Najistotniejszym elementem naszej działalności jest kompleksowa obsługa naszego klienta, zdefiniowanie potrzeb i oczekiwań, profesjonalny projekt, dostarczenie materiałów i wykonawstwo, odbiór i obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna, wykonanie niezbędnej dokumentacji Ex.

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy współpracując z liderami w branży petrochemicznej  i technicznej w kraju i za granicą, co pozwoliło nam zyskać nowoczesne spojrzenie na współpracę zarówno z dużym klientem korporacyjnym jak również klientem indywidualnym, oraz doskonalić wiedzę z zakresu szeroko pojętych zagrożeń występujących w atmosferach wybuchowych.

Decydując się na współprace z nami, macie Państwo gwarancję rzetelnej i kompleksowej obsługi, oraz pewność i niezawodność zaprojektowanych i wykonanych przez nas rozwiązań.

Zapraszając do współpracy zapewniamy, że odpowiemy na każde Państwa zapytanie.

Zapraszamy do współpracy

Close Menu